Jaki pies do mieszkania?

Dla miłośników psów, którzy mieszkają w mieszkaniach może to być trochę trudne posiadanie psiego towarzysza. Ale zawsze istnieje sposób, aby to zrobić, istnieje wiele ras psów nadających się do mieszkania w apartamencie. Można postawić na mniejsze psy, które wymagają niewielkiej ilości opiekę i mniejszą energię, większe psy mogą nie być odpowiednie dla małych mieszkań, ponieważ wymagają one większej przestrzeni do życia.

Najlepsze rasy nadające się do mieszkania w apartamencie

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem psa, jeśli żyje się w mieszkaniach Kilka rzeczy, które warto rozważyć to wielkość twojego mieszkania, styl życia, dostępność obszar do zabawy itp Będziesz bardzo szczęśliwy wiedząc, że istnieje wiele odmian psów dostępnych do potrzeb użytkownika takiego jak ty.

Najlepsze z tych ras to:

,

1. Włoski chart: Jest to mniejsza wersja znanej rasy psów. Włoskie charty są bardzo kochające, wierne i niewiele ważą. Są małe i najlepiej nadają się do środowiska mieszkalnego. Mają gładką sierść, która wymaga minimalnej pielęgnacji.

2. Cavalier – jest to rasa bardzo towarzyska cierpliwa i uczuciowa. Cavaliers będzie dobrym dodatkiem do domu z apartamentami, ma bardzo piękną sierść, która wyróżnia się w grupie psów. Trzeba będzie wziąć go na spacer codziennie, aby utrzymać go szczęśliwym i zdrowym.

3. Mops: rasa ta jest cisza niż jej kuzynki, buldogi angielskie. Te psy są pomarszczone co sprawia że są bardziej urocze i piękne. Stają się bardzo szczęśliwe i zabawne gdy zabierzesz je na energiczny spacer. Wymagają one minimalnej pielęgnacji i stają się mniej energiczne wraz z wiekiem, a więc są one łatwe do opanowania.

4. Pudel: miniaturowy pudel przyniesie bardzo dużo towarzystwa. Rasa ta waży najmniej, co czyni je idealnym do mieszkania. Chociaż pudle wymagają pielęgnacji i szybkich spacerów.

5. Shih Tzu: Shih Tzu jest niczym miś – to typ przytulanki psa, który będzie bardzo dobrze czuł się w twoim mieszkaniu. Może trzeba będzie wziąć go na energiczny spacer ale potem pies może spędzić resztę czasu na kolanach siedząc cicho. Wymagają właściwej pielęgnacji, aby nadążyć za ich sierścią.

To nie jest pełna lista ras psów odpowiednia dla mieszczucha w apartamentach. Właśnie wspomniano najlepszych 5 ras psów które są dostosowane do życia w mieszkaniach, istnieje wiele psów oprócz tej listy, które mogą być dobrym towarzyszem dla mieszkańców mieszkania. Niektóre z nich to:

– szpic miniaturowy (pomeranian)

-cocker spaniel

– Lhasa apso

– Jamniki

– yorki

Nawet jeśli psy te były najlepiej oceniane jako psy do mieszkania, dobrze byłoby zrobić własne badania i dowiedzieć się, która rasa jest najlepsza dla Ciebie. Nawet te psy potrzebują dużej ilości opieki, miłości i uwagi.

Należy wziąć pod uwagę wszystko, zanim pojawi się towarzysz dla Ciebie. Te psy są małe, ale to nie znaczy, że będą sprawdzać się w mieszkaniu, niektóre są zbyt rozmowne i to może drażnić sąsiadów. Więc upewnij się, że masz czas zrobić badania, aby znaleźć idealnego psa pasującego do Twojego stylu życia i osobowości.

Najlepiej jeśli porozmawiasz na ten temat z ekspertem który wie wszystko na temat korzyści, wyzwania i metodologii posiadania zwierząt – obszary specjalizacji obejmują także psychologię zwierząt. Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat najlepszych ras psów szukaj stron internetowych taka jak nasza – stworzonych specjalnie dla wielbicieli zwierząt. Takie informacje są najlepszym co możesz zrobić dla swojego przyszłego pupila.

,

Możesz również polubić…